shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View Cart Check Out

Olympic FC weekend fixtures August 10/11/12

OLYMPIC FC MATCHES 10-12 AUGUST 

MINIROOS Competition

SATURDAY 11 AUGUST

U6 Red (Geckos) – 9:00AM – Goodwin Park 4 vs Clairvaux U6 Monkeys

U6 White (Geckos) – 8:50AM – Heath Park 3C vs Eastern Suburbs U6 Australia

U7 Red (Geckos) – 9:40AM – Heath Park 3B vs Eastern Suburbs Argentina

U7 White (Geckos) – 9:40AM – Heath Park 3A vs Eastern Suburbs U7 Portugal

U8 Red (Blue) – 8:30AM – Moreton Bay Boys College vs Bayside U8 MBBC

U9 Gold (Komodo) – 9:00AM – Goodwin Park 3 vs Souths United U9

U9 Red (Goanna) – 9:00AM – Goodwin Park 3 vs Eastern Suburbs U9 Mexico

U9 Blue (Goanna) – 9:50AM – Goodwin Park 3 vs Bayside United U9

U9 White (Goanna) – 10:10AM – Annerley 4 vs Annerley FC U9 Portugal

U10 White (Komodo) – 9:30AM – Whites Hill 2 vs Holland Park U10 Italy

U10 Red (Goanna) – 9:00AM – Goodwin Park 2 vs Annerley FC U10 Argentina

U11 Blue (Komodo) – 11:00AM – Dunlop Park 4 vs Oxley United U11 Victory

U11 White (Komodo) – 10:00AM – Goodwin Park 2 vs Park Ridge U11 Predators

 

NPL

SATURDAY 11 AUGUST

U13 – 2:15PM – Perry Park 1 vs Brisbane Strikers FC

U14 – 3:45PM – Perry Park 1 vs Brisbane Strikers FC

NPL Men – 6:00PM – Perry Park 1 vs Brisbane Strikers FC

SUNDAY 12 AUGUST

U15 – 12:00PM – Perry Park 1 vs Brisbane Strikers FC

U16 – 1:45PM – Perry Park 1 vs Brisbane Strikers FC

U18 – 3:30PM – Perry Park 1 vs Brisbane Strikers FC

U20 – 5:30PM – Perry Park 1 vs Brisbane Strikers FC

 

SAP1

SUNDAY 12 AUGUST

U9 – 9:00AM – Dalton Park 2A vs Peninsula Power U9

U10 – 9:00AM – Dalton Park 2B vs Peninsula Power U10

U11 – 10:00AM – Dalton Park 2A vs Peninsula Power U11

U12 – 10:00AM – Dalton Park 2B vs Peninsula Power U12

 

SAP2

U9 Black – Bye

SATURDAY 11 AUGUST

U10 Gold – 10:00AM – Goodwin Park 2 vs Southside Eagles U10 Australia

U11 Gold – 2:30PM – Memorial Park 2 vs Southside Eagles U11 Australia

 

BYPL

THURSDAY 9 AUGUST

U16 – 7:00PM – Goodwin Park 1 vs Albany Creek U16

FRIDAY 10 AUGUST

U12 – 6:45PM – Goodwin Park 3 vs Taringa U12

SATURDAY 11 AUGUST

U13 – 1:40PM – Mark Street 1 vs Brisbane City U13

U14 – 3:00PM – Mark Street 1 vs Brisbane City U14

SUNDAY 12 AUGUST

U15 – 1:15PM – Mark Street 1 vs Brisbane City U15

U16 – 3:00PM – Mark Street 1 vs Brisbane City U16

 

Girls

SUNDAY 12 AUGUST

U14 – 9:00AM – Goodwin Park 2 vs Moggill U14

U16 – 10:30AM – Goodwin Park 2 vs Albany Creek U16

 

Divisional

U18 – Bye

FRIDAY 10 AUGUST

U20 – 8:00PM – Goodwin Park 2 vs Eagles FC U20

Over 45’s – 7:00PM – Goodwin Park 3 vs Merton East 45s

Over 35’s – 8:30PM – Esher Street vs Tarragindi Tigers

SATURDAY 11 AUGUST

U12 Div 1 – 11:00AM – Goodwin Park 3 vs Logan FC U12

U12 Div 3 – 11:00AM – Goodwin Park 3 vs Ipswich Knights U12

SUNDAY 12 AUGUST

City League – 4:00PM – Wakerley 2 vs Souths United City 1

Leave a Reply