shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View Cart Check Out

Olympic FC weekend fixtures 04/05/06 May

Miniroos

U8 Red (Silver) – Saturday May 5 – 9:00am – Abruzzo Club 2 – vs AC Carina U8 Sassuolo

U9 Blue (Komodo) – Saturday May 5 – 9:00am – Goodwin Park 3 – vs Southside Eagles U9 Brazil

U9 White (Goanna) – Saturday May 5 – 9:00am – Goodwin Park 3 – vs Annerley FC U9 Portugal

U9 Blue (Goanna) – Saturday May 5 – 9:50am – Goodwin Park – Tarragindi U9 orange  Update

U10 White (Komodo) – Saturday May 5 – 10:00am – Annerley 2 – vs Annerley FC U10 Brazil

U11 Blue (Komodo) – Saturday May 5 – 8:30am – Big River Country Park 4 – vs Logan Village U11 White

U6 Red (Goannas) – Saturday May 5 – 8:50am – Heath Park 3A – vs Eastern Suburbs U6 France

U6 White (Goannas) – Saturday May 5 – 9:00am – Goodwin Park 4 – vs Eastern Suburbs U6 Colombia

U7 Red (Goannas) – Saturday May 5 – 9:50am – Goodwin Park 4 – vs Eastern Suburbs U7 Argentina

U7 White (Goannas) – Saturday May 5 – 9:50am – Goodwin Park 4 – vs Eastern Suburbs U7 Portugal

U9 Red (Goannas) – Saturday May 5 – 11:00am – Annerley 4 – vs Annerley FC U9 Belgium

 

 

Divisional

City League 1 – Friday May 4 – 7:00pm – Cleveland vs Redlands

U18 Div1 – Sunday May 6 – 5:00pm Chriss Green Park –  VS Logan Lighting

U12 Div 1 – Friday May 4 – 7:00pm – Goodwin Park 3 – vs Tarragindi U12

 

Girls

U14 Div 2 – Sunday May 6 – 10:00am – Goodwin Park 1 – vs North Pine U14

U16 Div 1 – Sunday May 6 – 11:30am – Goodwin Park 1 – vs Taringa Rovers U16

 

BYPL

Olympic FC U12 – Friday May 4 – 7:45PM – Jack Speare Park 2 – v Taringa Rovers

Olympic FC U13 – Saturday May 5 – 1:40pm – Goodwin Park 2 – vs Brisbane City U13

Olympic FC U14 – Saturday May 5 – 3:00pm – Goodwin Park 2 – vs Brisbane City U14

Olympic FC U15 – Saturday May 5 – 1:15pm – Goodwin Park 1 – vs Brisbane City U15

Olympic FC U16 – Saturday May 5 – 3:00pm – Goodwin Park 1 – vs Brisbane City U16

 

NPL 

U16 – Friday May 4 – 6:00PM – Goodwin Park 2 – v Redlands

Men – Saturday May 5 – 6:30PM – Goodwin Park 1 – v Centenary Stormers

 

U13 – Sunday May 6 – 10AM – Goodwin Park 2 – v Redlands

U14 – Sunday May 6 – 11:30AM – Goodwin Park 2 – v Redlands

U15 – Sunday May 6 – 1:30PM – Goodwin Park 2 – v Redlands

 

U18 – Sunday May 6 – 2:00PM – Kawana Sports Western Precinct 2 – v Sunshine Coast Fire

 

SAP 1

U9 – Sunday May 6 – 2:00PM – Goodwin Park 3 v Western Pride

U10 – Sunday May 6 – 2:00PM – Goodwin Park 3 v Western Pride

U11 – Sunday May 6 – 3:00PM – Goodwin Park 3 v Western Pride

U12 – Sunday May 6 – 3:00PM – Goodwin Park 3 v Western Pride

 

SAP 2

U10 Red (Komodo) – Saturday May 5 – 10:00am – Briggs Rd Sporting Complex 2 – vs Western Pride U10

U10 Blue (Goannas) – Saturday May 5 – 9:00am – Annerley 2 – vs Annerley FC U10 Argentina

U11 Red (Komodo) – Saturday May 5 – 9:00am – Goodwin Park 2 – vs Southside Eagles U11 Australia

Leave a Reply